Işıklı - Işıksız Tabela
Işıklı - Işıksız Tabela

Işıklı ve ışıksız tabela çeşitleri arasından en çok ışıklı tabelalar tercih edilmektedir. Diğer tabelalara üstünlük sağlamasının en büyük nedeni; ışıkların insanlar gözlerini alması ve dikkat çekmesidir. İş sahipleri çoğu zaman görsel açıdan kullanışlı olması ve göze hoş gelmesinin iyi olduğunu düşünüyorlar fakat bunların dışında sağlamlığına güvenmedikleri için ışıklı tabelaları tercih etmek istemiyorlar. Bu esnada büyük yanlış yapmış oluyorlar, çünkü ışıklı tabelalarında diğer tabelalardan sağlamlık açısında hiçbir farkı yoktur. Pek çok ışıklı tabela çeşidi vardır. Bunlardan bazıları; ışıklı alüminyum tabela, ışıklı fener tabela, ışıklı kompozit tabeladır.

Işıksız tabelalarda en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden birisidir. Genellikle insanlar her ortamda tabelalarının görülmesini istemedikleri zaman ışıksız tabelayı tercih ederler. Işıksız tabelanın maliyetinin diğer tabelalara oranla daha düşük olması da tercih edilme nedenlerinden biridir.

Işıklı ve ışıksız tabelaların, insanların iş yerleri açmak istediklerinde ilk akla gelen şeylerden biri olması bu tabelaların ne kadar önemli olduğunu ortaya çıkarır. İyi bir tabela yaptırmak geniş bir müşteri kitlesine sahip olmayı sağlar.

 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Dijital Baskı
- Kutu Harf
- Krom Harf
- Çatı ve Yol Panosu
- Araç Reklam Giydirme
- Yönlendirmeler
- Bayi Tabelaları
- Kayan Yazı
- Reklam Dubası
- Reklam Bayrağı
- Kartvizit
- Broşür
- Katalog
- Davetiye
- Magnet
 
 
Pro WEB